„72 óra kompromisszum nélkül” az agyagosszergényi Szent László-plébánián

2017. október 13. (péntek) – 2017. október 15. (vasárnap)

helyszín: Agyagosszergény, Szent László-plébánia

kezdés: 16 óra

Az agyagosszergényi Szent László-plébánia az idei évben is csatlakozik a Magyar Katolikus Egyház, a Magyarországi Református Egyház és a Magyarországi Evangélikus Egyház által meghirdetett 72 óra kompromisszum nélkül című önkéntes akcióhoz. A szervezők szeretettel várják az önkénteseket az agyagosszergényi plébánián október 13-án, pénteken 16 órától és október 14-én, szombaton 8 óra 30 perctől. Pénteken az önkéntesek a település két utcájában járdahibát javítanak. A szombati nap feladatai között szerepel a gondozatlan sírok és a faluban található köztéri szobrok környezetének rendbetétele, valamint parkrendezés és ároképítés. Szombaton az önkénteseket az Agyagosszergényért Baráti Kör ebéddel várja a plébánia kertjében. Az önkéntes szolgálatot október 15-én, vasárnap hálaadó szentmisével zárják a résztvevők, amely 10 óra 30 perckor kezdődik a helyi Szent László-templomban.