Egyházmegyei hittanverseny: kerületi forduló

2017. március 11. (szombat)

Kategória: Iskolák

helyszín: Győri Egyházmegye

kezdés: 9 óra

Az Egyházmegyei Katolikus Iskolai Főhatósághoz tartozó intézmények tanulói Győrben az Apor-iskolában, egyébként pedig az egyházmegye helyi intézményeiben teljesítik a fordulót.

A székesegyházi esperesi kerület a győr-nádorvárosi kálvária utcai általános iskolában, a mosoni esperesi kerület a mosonmagyaróvári piarista iskolában, a téti a helyi iskolában, a szigetközi a hédervári iskolában, a soproni a soproni Szent Orsolya-iskolában, a csepregi az iváni iskolában, fertőszéplaki a helyi iskolában, a kapuvári a kapuvári Páli Szent Vince-iskolában, a szanyi a szanyi Szent Anna-iskolában, a csornai a csornai Rákóczi-iskolában, a komárom-tatai pedig a komáromi Szent Imre-iskolában rendezi a fordulót.