»

Események – 2018. január

1. hétfő „Mindenkinek mindene...” – Kiállítás Apor Vilmos püspök boldoggá avatásának 20. évfordulójára Győr, Szent László Látogatóközpont (Káptalandomb 11.)
A karácsonyi ünnepkör kultúrtörténete Győri Egyházmegyei Kincstár és Könyvtár (Győr, Gutenberg tér 2.)
Főpásztori szentmise a 2018-as esztendő első napján 18 óra Győr, Nagyboldogasszony-székesegyház
2. kedd „Mindenkinek mindene...” – Kiállítás Apor Vilmos püspök boldoggá avatásának 20. évfordulójára Győr, Szent László Látogatóközpont (Káptalandomb 11.)
3. szerda „Mindenkinek mindene...” – Kiállítás Apor Vilmos püspök boldoggá avatásának 20. évfordulójára Győr, Szent László Látogatóközpont (Káptalandomb 11.)
4. csütörtök „Mindenkinek mindene...” – Kiállítás Apor Vilmos püspök boldoggá avatásának 20. évfordulójára Győr, Szent László Látogatóközpont (Káptalandomb 11.)
5. péntek „Mindenkinek mindene...” – Kiállítás Apor Vilmos püspök boldoggá avatásának 20. évfordulójára Győr, Szent László Látogatóközpont (Káptalandomb 11.)
6. szombat „Mindenkinek mindene...” – Kiállítás Apor Vilmos püspök boldoggá avatásának 20. évfordulójára Győr, Szent László Látogatóközpont (Káptalandomb 11.)
7. vasárnap „Mindenkinek mindene...” – Kiállítás Apor Vilmos püspök boldoggá avatásának 20. évfordulójára Győr, Szent László Látogatóközpont (Káptalandomb 11.)
8. hétfő
9. kedd