»

Események – 2018. január

1. hétfő „Mindenkinek mindene...” – Kiállítás Apor Vilmos püspök boldoggá avatásának 20. évfordulójára Győr, Szent László Látogatóközpont (Káptalandomb 11.)
A karácsonyi ünnepkör kultúrtörténete Győri Egyházmegyei Kincstár és Könyvtár (Győr, Gutenberg tér 2.)
Főpásztori szentmise a 2018-as esztendő első napján 18 óra Győr, Nagyboldogasszony-székesegyház
Szentségimádási nap a győri Nagyboldogasszony-székesegyházban 8 óra Győr, Nagyboldogasszony-székesegyház
2. kedd „Mindenkinek mindene...” – Kiállítás Apor Vilmos püspök boldoggá avatásának 20. évfordulójára Győr, Szent László Látogatóközpont (Káptalandomb 11.)
3. szerda „Mindenkinek mindene...” – Kiállítás Apor Vilmos püspök boldoggá avatásának 20. évfordulójára Győr, Szent László Látogatóközpont (Káptalandomb 11.)
4. csütörtök „Mindenkinek mindene...” – Kiállítás Apor Vilmos püspök boldoggá avatásának 20. évfordulójára Győr, Szent László Látogatóközpont (Káptalandomb 11.)
5. péntek „Mindenkinek mindene...” – Kiállítás Apor Vilmos püspök boldoggá avatásának 20. évfordulójára Győr, Szent László Látogatóközpont (Káptalandomb 11.)
6. szombat „Mindenkinek mindene...” – Kiállítás Apor Vilmos püspök boldoggá avatásának 20. évfordulójára Győr, Szent László Látogatóközpont (Káptalandomb 11.)
Vízkereszt főünnepe a győri Nagyboldogasszony-székesegyházban 6.45 Győr, Nagyboldogasszony-székesegyház
7. vasárnap „Mindenkinek mindene...” – Kiállítás Apor Vilmos püspök boldoggá avatásának 20. évfordulójára Győr, Szent László Látogatóközpont (Káptalandomb 11.)
8. hétfő Brenner József szentmisét mutat be Boldog Apor Vilmos püspök tiszteletére 18 óra Győr, Nagyboldogasszony-székesegyház
9. kedd
10. szerda
11. csütörtök
12. péntek
13. szombat Szentmise a Fatimai Boldogságos Szűz Mária tiszteletére 12 óra Győr, Nagyboldogasszony-székesegyház
„Placid atya, aki megjárta a Gulágot” – Filmvetítés a győri Klastrom Klubban 18 óra Győr, Klastrom Klub (Zechmeister utca 1.)
14. vasárnap
15. hétfő
16. kedd Rád hangolva – Dicsőítő est a győri Klastrom Klubban 18 óra Győr, Klastrom Klub (Zechmeister utca 1.)
17. szerda Németh Norbert előadásával folytatódik a „Hitünk és életünk” szabadegyetem a Győri Hittudományi Főiskolán 18 óra Győri Hittudományi Főiskola (Káptalandomb 7.)
„A Szeretet vonzásában” – Kerekasztal-beszélgetés az Apor-iskolában 17 óra Apor Vilmos Katolikus Iskolaközpont (Győr, Pátzay Pál utca 46.)
„Törvényemet a bensejükbe adom…” (Jer 31,33) – Martos Levente Balázs tart elmélkedést a győri Klastrom Klubban 18 óra Győr, Klastrom Klub (Zechmeister utca 1.)
18. csütörtök
19. péntek
20. szombat A Keresztény Értelmiségiek Szövetségének (KÉSZ) bécsi bemutatkozása 19 óra Bécsi Magyar Nagykövetség (1010 Bécs, Bankgasse 6.)
21. vasárnap
22. hétfő A magyar kultúra napja Sopronban 18 óra Sopron, Soproni Egyetem Lámfalussy Sándor Közgazdaságtudományi Kar (9400 Sopron, Erzsébet u. 9.)
Ökumenikus imahét a Győri Egyházmegye területén 17 óra Győri Egyházmegye
23. kedd Ökumenikus imahét a Győri Egyházmegye területén 17 óra Győri Egyházmegye
24. szerda Ökumenikus imahét a Győri Egyházmegye területén 17 óra Győri Egyházmegye
25. csütörtök Ökumenikus imahét a Győri Egyházmegye területén 17 óra Győri Egyházmegye