»

Események – 2017. június

1. csütörtök El Camino: a hit útja – Fotókiállítás Lébényben 18 óra Lébény, Szent Jakab Látogatóközpont
Szent László rajz- és tárgyalkotó pályázat kiállításmegnyitója 16 óra Győri Egyházmegyei Kincstár és Könyvtár (Győr, Gutenberg tér 2.)
A győri Szentlélek-templom 30 éves jubileuma Győr, Szentlélek-templom
Klastrom Klub: Megváltás. De mitől? 18 óra Győr, Klastrom Klub (Zechmeister u. 1.)
2. péntek El Camino: a hit útja – Fotókiállítás Lébényben 18 óra Lébény, Szent Jakab Látogatóközpont
A győri Szentlélek-templom 30 éves jubileuma Győr, Szentlélek-templom
3. szombat El Camino: a hit útja – Fotókiállítás Lébényben 18 óra Lébény, Szent Jakab Látogatóközpont
Szentmise a csíksomlyói kegyszobor másolatának jelenlétében 10 óra Újkér
Püspöki szentbeszéd a csíksomlyói búcsú szentmiséjén 11.30 (közép-európai idő szerint) Csíksomlyó, Hármashalom-oltár
4. vasárnap El Camino: a hit útja – Fotókiállítás Lébényben 18 óra Lébény, Szent Jakab Látogatóközpont
Pünkösd 10 óra Győr, Szent Anna orsolyita templom
5. hétfő El Camino: a hit útja – Fotókiállítás Lébényben 18 óra Lébény, Szent Jakab Látogatóközpont
A győri Szentlélek-templom 30 éves jubileuma Győr, Szentlélek-templom
Püspöki bérmálás Sopronban 10 óra, 15 óra Sopron, Szent Mihály-templom, Szent György-templom
Apor-mise júniusban 18 óra Győr, Magyar Ispita-templom
6. kedd El Camino: a hit útja – Fotókiállítás Lébényben 18 óra Lébény, Szent Jakab Látogatóközpont
A győri Szentlélek-templom 30 éves jubileuma Győr, Szentlélek-templom
7. szerda El Camino: a hit útja – Fotókiállítás Lébényben 18 óra Lébény, Szent Jakab Látogatóközpont
A győri Szentlélek-templom 30 éves jubileuma Győr, Szentlélek-templom
8. csütörtök El Camino: a hit útja – Fotókiállítás Lébényben 18 óra Lébény, Szent Jakab Látogatóközpont
Tanévvégi hálaadás Sopronban 18 óra Sopron, Szent Pál Katolikus Szakkollégium
Klastrom Klub: Az emmauszi úton 18 óra Győr, Klastrom Klub (Zechmeister u. 1.)
9. péntek El Camino: a hit útja – Fotókiállítás Lébényben 18 óra Lébény, Szent Jakab Látogatóközpont
Hálaadó szentmise Mosonmagyaróváron 10 óra Hildegard Óvoda, Mosonmagyaróvár
Egyházi alapítványok regionális konferenciája 17 óra Sopron, Berzsenyi Dániel Evangélikus Gimnázium, díszterem
10. szombat El Camino: a hit útja – Fotókiállítás Lébényben 18 óra Lébény, Szent Jakab Látogatóközpont
Püspöki bérmálás Peresztegen 15 óra Pereszteg
11. vasárnap El Camino: a hit útja – Fotókiállítás Lébényben 18 óra Lébény, Szent Jakab Látogatóközpont
Püspöki bérmálás Hegykőn és Rábatamásin 10.30, 15 óra Hegykő, Rábatamási
Spiritus-koncert Kapuvár-Gartán 18 óra Szent Sebestyén-templom, Kapuvár-Garta
12. hétfő El Camino: a hit útja – Fotókiállítás Lébényben 18 óra Lébény, Szent Jakab Látogatóközpont
13. kedd El Camino: a hit útja – Fotókiállítás Lébényben 18 óra Lébény, Szent Jakab Látogatóközpont
14. szerda El Camino: a hit útja – Fotókiállítás Lébényben 18 óra Lébény, Szent Jakab Látogatóközpont
15. csütörtök El Camino: a hit útja – Fotókiállítás Lébényben 18 óra Lébény, Szent Jakab Látogatóközpont
16. péntek El Camino: a hit útja – Fotókiállítás Lébényben 18 óra Lébény, Szent Jakab Látogatóközpont
17. szombat El Camino: a hit útja – Fotókiállítás Lébényben 18 óra Lébény, Szent Jakab Látogatóközpont
Papszentelés 10 óra Győr, Loyolai Szent Ignác- (bencés) templom
18. vasárnap El Camino: a hit útja – Fotókiállítás Lébényben 18 óra Lébény, Szent Jakab Látogatóközpont
Úrnapja 9 óra Győr, Nagyboldogasszony-székesegyház előtti tér
19. hétfő El Camino: a hit útja – Fotókiállítás Lébényben 18 óra Lébény, Szent Jakab Látogatóközpont
Papi lelkigyakorlat Győri Szeminárium (Káptalandomb 7.)
20. kedd El Camino: a hit útja – Fotókiállítás Lébényben 18 óra Lébény, Szent Jakab Látogatóközpont
Papi lelkigyakorlat Győri Szeminárium (Káptalandomb 7.)
21. szerda El Camino: a hit útja – Fotókiállítás Lébényben 18 óra Lébény, Szent Jakab Látogatóközpont
Papi lelkigyakorlat Győri Szeminárium (Káptalandomb 7.)
22. csütörtök El Camino: a hit útja – Fotókiállítás Lébényben 18 óra Lébény, Szent Jakab Látogatóközpont
Hitoktatók tanévvégi hálaadása 15 óra Győr, Nagyboldogasszony-székesegyház
23. péntek El Camino: a hit útja – Fotókiállítás Lébényben 18 óra Lébény, Szent Jakab Látogatóközpont
24. szombat El Camino: a hit útja – Fotókiállítás Lébényben 18 óra Lébény, Szent Jakab Látogatóközpont
25. vasárnap El Camino: a hit útja – Fotókiállítás Lébényben 18 óra Lébény, Szent Jakab Látogatóközpont
Szent László-ünnep Mosonmagyaróváron 16 óra Mosonmagyaróvár, Szent Gotthárd-templom
Szent László-búcsú Agyagosszergényben 10.30 Agyagosszergény, Szent László-templom
Szent László-napok és Kattárs Győrben 10 óra Győr, Dunakapu tér
26. hétfő El Camino: a hit útja – Fotókiállítás Lébényben 18 óra Lébény, Szent Jakab Látogatóközpont
Szent László-napok és Kattárs Győrben 10 óra Győr, Dunakapu tér
27. kedd El Camino: a hit útja – Fotókiállítás Lébényben 18 óra Lébény, Szent Jakab Látogatóközpont
Szent László-napok és Kattárs Győrben 10 óra Győr, Dunakapu tér
28. szerda El Camino: a hit útja – Fotókiállítás Lébényben 18 óra Lébény, Szent Jakab Látogatóközpont
Kateketikai lelkigyakorlat Győri Hittudományi Főiskola (Káptalandomb 7.)
29. csütörtök El Camino: a hit útja – Fotókiállítás Lébényben 18 óra Lébény, Szent Jakab Látogatóközpont
Kateketikai lelkigyakorlat Győri Hittudományi Főiskola (Káptalandomb 7.)
30. péntek El Camino: a hit útja – Fotókiállítás Lébényben 18 óra Lébény, Szent Jakab Látogatóközpont