»

Események – 2017. április

1. szombat Nagyböjti tárlat Győr-Gyárvárosban Győr-Gyárváros-Jézus Szíve-templom
Nagyböjti szakkollégiumi lelkigyakorlat Győr, Szent László Katolikus Szakkollégium (Damjanich u. 58.)
Egyházmegyei ifjúsági lelkigyakorlat 17 óra Győrújbarát, Apor Vilmos Lelkigyakorlatos Ház
Örökimádás-kápolna megáldása Sopronban 11.30 Sopron, Szent Júdás Tádé domonkos templom
Apor-virrasztás 18 óra Győr, Nagyboldogasszony-székesegyház
2. vasárnap Nagyböjti tárlat Győr-Gyárvárosban Győr-Gyárváros-Jézus Szíve-templom
Püspöki előadás Kapuváron 15 óra Kapuvár, Assisi Szent Ferenc-templom
3. hétfő Nagyböjti tárlat Győr-Gyárvárosban Győr-Gyárváros-Jézus Szíve-templom
4. kedd Nagyböjti tárlat Győr-Gyárvárosban Győr-Gyárváros-Jézus Szíve-templom
5. szerda Nagyböjti tárlat Győr-Gyárvárosban Győr-Gyárváros-Jézus Szíve-templom
Klastrom Klub: A tékozló fiú és bátyja 18 óra Győr, Klastrom Klub (Zechmeister u. 1.)
6. csütörtök Nagyböjti tárlat Győr-Gyárvárosban Győr-Gyárváros-Jézus Szíve-templom
7. péntek Nagyböjti tárlat Győr-Gyárvárosban Győr-Gyárváros-Jézus Szíve-templom
Nagyböjti zarándoklat VI. 17.30 Győr, Szent Kamillus-templom és kálvária
Győri Kincsesműhely: Szent György 10 óra Győri Egyházmegyei Kincstár és Könyvtár (Győr, Káptalandomb 26.)
8. szombat Nagyböjti tárlat Győr-Gyárvárosban Győr-Gyárváros-Jézus Szíve-templom
Klastrom Filmklub: Egy passió kálváriája – Magyarpolány 18 óra Győr, Klastrom Klub (Zechmeister u. 1.)
9. vasárnap Nagyböjti tárlat Győr-Gyárvárosban Győr-Gyárváros-Jézus Szíve-templom
Istvánffy-bérlet: Messiás 19 óra Győr, Richter János Hangverseny- és Konferenciaterem (Aradi vértanúk útja 16.)
Virágvasárnap 10 óra Győr, Nagyboldogasszony-székesegyház
Virágvasárnap Bajon 10 óra Baj, Assisi-Szent Ferenc-templom
10. hétfő Nagyböjti tárlat Győr-Gyárvárosban Győr-Gyárváros-Jézus Szíve-templom
11. kedd Nagyböjti tárlat Győr-Gyárvárosban Győr-Gyárváros-Jézus Szíve-templom
12. szerda Nagyböjti tárlat Győr-Gyárvárosban Győr-Gyárváros-Jézus Szíve-templom
13. csütörtök Nagyböjti tárlat Győr-Gyárvárosban Győr-Gyárváros-Jézus Szíve-templom
Nagycsütörtök – Olajszentelési mise 10 óra Győr, Nagyboldogasszony-székesegyház
Nagycsütörtök – Az utolsó vacsora emlékmiséje 18 óra Győr, Nagyboldogasszony-székesegyház
Szent három nap Bajon 19.30 Baj, Assisi-Szent Ferenc-templom
14. péntek Nagyböjti tárlat Győr-Gyárvárosban Győr-Gyárváros-Jézus Szíve-templom
Szent három nap Bajon 19.30 Baj, Assisi-Szent Ferenc-templom
Nagypéntek – Az Úr szenvedésének ünnepe 15 óra Győr, Nagyboldogasszony-székesegyház
Nagypéntek – Városi keresztút 20.30 Győr, belváros
15. szombat Nagyböjti tárlat Győr-Gyárvárosban Győr-Gyárváros-Jézus Szíve-templom
Nagyszombat – Húsvét vigíliája 20 óra Győr, Nagyboldogasszony-székesegyház
16. vasárnap Ifjúsági nagyhét a maristákkal 12 óra Sátoraljaújhely, piarista kollégium (3980 Sátoraljaújhely, Deák u 12.)
Húsvétvasárnap 10 óra Győr, Nagyboldogasszony-székesegyház
Jézus-keresés Kunszigeten 4.30 Kunsziget
17. hétfő Ökumenikus dicsőítés Sopronban 16 óra Sopron, Evangélikus gyülekezeti ház (Színház u. 27.)
18. kedd
19. szerda
20. csütörtök Szent László-estek: Maróti Gábor előadása 17.30 Győr, Múzeumház (Bécsi kapu tér 4.)
21. péntek
22. szombat A Győri Hittudományi Főiskola nyílt napja 9 óra Győri Hittudományi Főiskola (Káptalandomb 7.)
Irgalmasság-zarándoklat Lengyelországba Wadowice - Krakkó
23. vasárnap Irgalmasság-zarándoklat Lengyelországba Wadowice - Krakkó
24. hétfő
25. kedd KÉSZ-előadás: Lukácsi Zoltán 18 óra Győr, Széchenyi István Egyetem, Apáczai Csere János Kar, Dr. Barsi Ernő-terem (Liszt F. u. 42.)
26. szerda Hitünk és életünk Szabadegyetem: Varga Józsefné dr. Horváth Mária előadása 18 óra Győri Hittudományi Főiskola (Káptalandomb 7.)
27. csütörtök
28. péntek Győri Kincsesműhely: Szent László király 10 óra Győri Egyházmegyei Kincstár és Könyvtár (Győr, Káptalandomb 26.)
Klastrom Klub: Társastáncklub 18 óra Győr, Klastrom Klub (Zechmeister u. 1.)
29. szombat Imádság háza-konferencia 8 óra Budapest, Gerevich Aladár Nemzeti Sportcsarnok (1146 Bp., Istvánmezei út 6.)
30. vasárnap Imádság háza-konferencia 8 óra Budapest, Gerevich Aladár Nemzeti Sportcsarnok (1146 Bp., Istvánmezei út 6.)